| Silvia_6739 a întrebat:

ma numesc silvia, am si eu o pb poate putei sa ma ajutati, nu mi-a venit menstruatia de o luna si trei saptamani si am facut unsprezece teste de sarcina si toate mi-au iesit negative, pot sa iau dustaphon?

1 răspuns:
| Zumbalaarebeca a răspuns:

Daca au trecut 3 saptamana dupa ce ai avut contact sexual si ai facut testul si Nu a iesit pozitiv inseamna ca Nu esti insarcinata! poate ai o dereglare ceva mai bine mergi la un medic ginecolog te va lamuri el.