| Chrissy92 a întrebat:

ma puteti ajuta si pe mine cu un lucru? Pentru un Nokia xpressmusic, se poate pune ca aplicatie sau sa fie din meniul lui... ca atunci cand primesc un mesaj sau am un apel nepreluat sa ma anunte intr-un anumit fel? de ex sa se aprinda tastatura din cand in cand?(nu stiu daca m-am facut inteleasa)

Răspuns Câştigător
| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

Da te-ai facut inteleasa.Eu am avut telefon simplu, care nu e nici pe departe smartphone ( Samsung U600 ) si avea optiunea ca daca primeam mesaj si era pus pe vibrator, vibra scurt odata la 5-10 minute parca, iar daca era cu sunet, scoatea un sunet.La fel si la apeluri doar ca acolo vibra mai ung sau vibra de 2-3 ori.E din fabrica setat astfel orice telefon, nu trebuie sa faci nimicwinking