| costykaras a întrebat:

Buna mai am o problema cu un mp3 de 4 gb de la philips care la fel nu mai merge din cauza ca l-am umplut cu foldere peste limita.cand bag cablu de date in calculator nu imi arata nimic. cd-ul cu soft nu imi arata cum sal repar. va rog sa ma ajutati.

Răspuns Câştigător
| mihai_2762 a răspuns:

Salut!

Nu te panica toate au o solutie. Sper ca stii cum se numeste mp3 tau. Intri frumos pe google bagi acolo numele mp3 si dai enter sau poti sa bagi numele mp3 plus manual de instructiuni sau numele mp3 plus resetare. Garantat ai sa gasesti cum sa il resetezi si apoi poti sa il conectezi la calc. Eu am patit chestia asta cu un ipod nano si crede-ma ca m-am speriat rau de tot dar sa stii ca pe toate poti sa le resetezi cumva.

Bafta!