| sorina_9875 a întrebat:

maine este ziua soacrei mele big grin...trebuie s`o sun sa-i urez "LA MULTI ANI!". Ce sa-i zic k nah. e si mai pretentioasa. aveti vreo idee ceva?:-s

Răspuns Câştigător
| Andreeagen a răspuns:

A draq soacra : "Alo, la multi ani am vrut ca astazi sa va urez un calduros la multi ani si va doresc toata fericirea din lume si mai ales muulta sanatate mi'as fi dorit sa vin sa va vad dar nu pot sititi si dvs km e k serviciu inca o data va doresc la muti ani multa sanatate si fericire o sa va vizitam foarte curand" Cv de genu dooamne mai e si pretentioasa ete na...sa se multumeasca si k atatabig grin

4 răspunsuri:
| Leea1234 a răspuns:

Poate a ta merita urari de bine! a mea ii urez sa se du-ca langa bunicul (d-zeu sa-l ierte, pe bunicu)! imi cer scuze, daca te-a deranjat raspunsul meu, dar am alergie cand e vorba de soacre!

| sorina_9875 explică:

Offf :-s andreea03 mi-ai dat o idee... o s`o sun sa vad ce zice big grin laughing
multumesc
sorina:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Auzi ...mama...nu prea am timp...La multi ani pa pa...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@sorina, cumpara-i un cactus laughing