| AnonimGirl_9212 a întrebat:

Maine este ziua mamei mele si nu stiu ce sa ii fac cadou.Nici bani nu am. Aveti voi vreo idee?(scuze categorie). funda:*

Răspuns Câştigător
| fyfy3 a răspuns:

Incearca sa faci ceva de mana ta.O felicitare, un desen frumos, sau scrie-i o compunere in care sa-i zici cat de mult o iubesti.Alege tu!

2 răspunsuri:
| BeHappyForMe a răspuns:

Cumpara-i o prajitura eu cu mama ii cumpar o ciocolata de fiecare data cand e ziua ei si am rezolvat-o e inebunita dupa dulciuri in specila ciocolata cand am banii ii i-au si floare la ghiveci, gandeste ce i-ar placea mamei tale poti sa ii dedici un cantec compus de tine o poezie sau eu odata am facut ceva tare am luat ghips la facut cu apa m pus in cateva forme de la o cutie de bomboane am stricat cateva martisoare din ani trecuti si le am lipit in ghips cand sa intarit ghipsul am scos forma si arata ca un fel de bibelol mamei i-a placut bine era mica rau nu stiu acum daca as mai face.

| pinkystyleツ a răspuns:

Pai daca nu ai bani. este cam imposibil sa i daruiesti cevawinking