| nobody_9468 a întrebat:

Mi-a adus tata 2 cartele de Vodafone, i le-a dat cineva, nu cunosc detalii.Si mi-a dat si 2 foi pe care scriu ca am 50 de minute pe luna pe viata in retea sau ceva de genul.
Cartele merg folosite ca oricare altele din magzin cumparate cu numar.Cum aflu cand se termina perioada de gratie sau cum s-o numi aia cand trebuie sa-mi incarc cartela pentru a nu-mi lua numarul?
Nu ma pricep, fiindca eu am abonament pe Orangehappy.

2 răspunsuri:
| EUSIATIT a răspuns:

Trebuie sa incarci cartela cu minim 3 euro ca sa poata fi activa apoi formezi *123# si ti vine mesaj cutot ce are min nat min in retea sms etc etc bafta

| frvtel a răspuns:

Apelezi de pe acea cartela *123# si vine mesaj.