| adelina899 a întrebat:

Mi-am dat pierce in buric (la salon) primele zile a fost foarte bine big grin dupa aceea a inceput sa se inroseasca zona de sus. ma dau ca Baneocin si imi pun apa cu sare exact cum mi s-a spus la salon...Credeti ca s-a infectat? Daca da, ce ar trebui sa-mi cumpar?

2 răspunsuri:
| Lulu5 a răspuns:

Du-te din nou la salon si spune-i persoanei care ti-a facut pierce-ul ceea ce ai patit. Exista posibilitatea ca, corpul tau sa nu suporte materialul din care este facut cercelul. Spre exemplu eu nu pot purta decat pierce (tot in buric) doar din aur altfel mi se face rana. Succes si fa-te bine :*

| Dragutza_Sofy_1967 a răspuns:

Eu cred ca ar trebui se te duci din nou la salon sa le spui si sa te duci la un control...(doctor) :/ si sa iti spuna ce fel de material de piercel ai voie sa iti pui pentru. ca poate corpul tau suporta doar aurul...