| SeilaSel a întrebat:

Mi-am facut o pagina pe Fcebook si as vrea sa va intreb cum pot sa-i cresc audienta, mai multe like-uri? Vreau cat mai multe pareri!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna :*.
Si eu am o pagina si o cresc facand foarte multa publicitate postand poze funny, fashion, povesti, comunicand cu fanii :* + ca de la 200 de likes max pagina va incepe sa creasca singura, funda? love struck

| SeilaSel explică (pentru anonim_4396):

Eu am pagina despre o cantareata, antonia. ce poze haioase pot sa gasesc eu cu ea? si cu fanii ce sa comunic?

| anonim_4396 a răspuns (pentru SeilaSel):

Http://www.google.ro/......tp?/search

pai cu fanii fa diferite joculete [ spanzuratoarea de e x ] sau diferite informatii despre antonia

| RadulescuFlorin123123 a răspuns:

Buna! Ai putea sa intrebi paginile mai mari daca te pot ajuta in privinta asta, asa am procedat si eu si a mers.