| Ketamina123 a întrebat:

Mi-am luat un Vodafone Smart II si am intrat pe magazin play pentru a-mi lua un joc.Mi s-a cerut contul de google asa ca m-am logat si vreau sa stiu cum imi dau log off si daca ma taxeaza daca raman log-ata?

2 răspunsuri:
| GoguSteriade a răspuns:

Nu, nu te taxeaza. Contul il poti sterge din telefon de la setari.

| iamSeBy a răspuns:

Nu, nu te taxeaza daca ramai logata, dar cel mai bine e, dupa ce nu mai folosesti internetul sa dezactivezi pachetul de date... Cum merge telefonul, ca ma tenta si pe mine intr0un timp?