| Navzar56 a întrebat:

daca nu m-am logat pe pubg cu Facebook-ul și vreau să-mi dau restart din fabrica la telefon pot sa fac ceva sa nu-mi pierd contul de pubg? Apropo nu îmi mai știu contul de magazin play sau google.

2 răspunsuri:
| DarthNiger a răspuns:

Daca dai resetare din fabrica o sa se piarda absolut toate datele din telefon, o sa trebuiasca sa te conectezi iar la contul de Magazin Play, inclusiv cel de PUBG fiindca ai spus ca e pe Facebook. deci nu o sa pierzi nimic, conturile raman salvate, trebuie doar sa te conectezi iar la ele dupa ce dai resetare.

| Navzar56 explică (pentru DarthNiger):

Eu am spus că nu m-am logat cu Facebook-ul și am întrebat dacă m-aș putea loga cu Facebook-ul acum fără să-mi pierd contul