| Alexandru_Draganica_1998 a întrebat:

Buna mi-am pus ghips la glezna se pare ca mi-am fracturato in urma unor cazaturi de pe scarile scolii si nu stiu daca e bine sa stau pe scaun la calculator sau trebuie neaparat intins? plzz spuneti-mi

1 răspuns:
| AAMTeq a răspuns:

Nu sunt doctor sa te sfatuiesc dar banuiesc ca ar trebui sa stai cu el intins, mrg cred ca poti sta si la calculator dar nu continuu, Sper ca te-a ajutat sfatuwinking Nu prea le am cu medicina dar cel putin asta consider eu puppy dog eyes