| byanca80 a întrebat:

Nici nu stiu cum sa incep ma simt foarte singura ma simt o persoana in plus pe lumea asta simt ca toata lumea ma uraste doar lacrimile mi-au ramas fac pe toata lumea sa suferecrying nu sunt buna la nimic nici familia nu ma apreciaza nu mai pot imi vine sa ma omorcrying

7 răspunsuri:
| eurynomus a răspuns:

Byencutza draga cred ca exagerezi un pic si chiar nu cred ca lumea e asa cruda cu tine, cred ca mai degraba nu ai destula incredere in tine. Daca vrei sa incerci sa ti recapeti incredera in tine putem discuta pe mess. Am idul: eurynomus3free

| blueSky_3324 a răspuns:

Omg. stai cuminte! cum sa-ti vina sa te omori? ai toata viata inainte. Nu mai gandi asa, suntem oameni si din cauza asta suntem supusi greselilor, nu-i nimeni perfect, singuri ne nastem, singuri murim, fi PUTERNICA, ai un moment de slabiciune asta-i tot, loveste o perna sa scapi de furie si revino-ti! Viata e mult prea frumoasa, profita de ea. Capul sus si fi increzatoare in tine. pup.o zi buna

| oliviaa29 a răspuns:

Buna... majoritatea oamenilor au multi prieteni,insa putini fiind adevarati... Nu stiu ce ti s-a intamplat si de ce te uraste lumea, insa daca i-ai facut rau cuiva sau l-ai suparat ar fi foarte bine sa iti ceri scuze. Chiar daca nu te va ierta pe loc, cu siguranta va aprecia. Petrece timp cu familia la munte, la mare, razi, distreaza-te si ei te vor aprecia. Timpul le vindeca pe toate.

| madness2021 a răspuns:

Buna Bianca... uite, iti las id'ul meu andrei.matoschi, putem vorbi pe mess. Iti promit ca nu fac asta din bataie de joc, te inteleg perfect si poate reusesc sa te ajut sa treci peste :*. Iti doresc numai bine :*

| byanca80 explică:

Patriciadarina id meu la mesaj nu stiu de ce nu merge sa va trimithappymultumesc pentru ajutor:*

| suoaree a răspuns:

Buna. imi pare rau straight face. daca vrei sa vorbim trimite`mi id tau happy

| Sandra21cta a răspuns:

Nici eu nu am prea multe prietene. Daca vrei sa vorbim trimite id tau pe privat. Nu e bine sa te gandesti la sinucidere pentru ca esti tanara si ai toata viata inainte plus un viitor frumos daca vei stii sa il construiesti.