| Angiutssa a întrebat:

Nu mai inteleg.Am intrat pe TPU, m-am uitat putin prin intrebari si am vazut una cu 0 raspunsuri.Am raspuns, crezand ca sunt prima(era o intrebare cu o melodie, deci putea fi un singur raspuns corect). Astept sa vad daca a raspuns cineva.Nimeni.Peste cateva minute ma uit la intrebare:11 raspunsuri[huh?]Al catelea era raspunsul meu? Al patrulea sau al cincilea.De ce nu mi-a aratat mai devreme ca atatia oameni au raspuns inaintea mea?

Răspuns Câştigător
Elianna
| Elianna a răspuns:

Asta o sa patesti mereu! Actualizarea se face mai greu. Daca vrei sa fi prima la raspuns si sa fi sigura de asta, atunci trebuie sa te uiti la "Cele mai recente intrebari de pe TPU.ro" si sa raspunzi la cele 2-3 care sunt primele! De multe ori m-am gandit ca este si o metoda a adminilor de a face ca raspunsurile la intrebari sa nu fie influentate unele de altele si de a se ajunge la cat mai multe raspunsuri la o intrebare.

5 răspunsuri:
| JustMe a răspuns:

Si eu patesc des asaoh go on

| darkeyes a răspuns:

Si mie mi s-a mai intamplat.Pai raspund multi oameni intr-un interval scurt de timp si nu apuca sa se afiseze raspunsurile...asta cred ca e motivul.De ex, acum la intrebarea ta nu mai e niciun raspuns. Dar nu ma mir sa fiu a 3-a sau a 4-a happy

| Angiutssa explică:

Foarte tare,@malinalaughingMultumesc ca v-ati pierdut cateva minutele din viata pentru a-mi raspunde.Totusi,raspunsul care m-a lamurit in totalitate este al @Eliannei si va primi fundita.@malina si @darkeyes, sper ca nu va suparati daca va dau doar niste voturi.happy

| dcsdkndks a răspuns:

De ce sa nu zic ca dau fundita waiting?

| malina_7817 a răspuns:

Asa am patit si eu crying si la aceeasi melodie am raspuns si eu laughing... dar nu mi se pare corect ca sa se afiseze raspunsul dupa cateva minute big grin...de ce nu se afiseaza imediat?:S big grin