| WeaponGirl a întrebat:

nu mai pot intra cu id-ul meu pe mess imi spune ca s-ar putea sa fie o problema la conexiune dar daca intru cu altul merge.care sa fie problema? thinking

Răspuns Câştigător
| daryadarya a răspuns:

Ceau,asa am patit si eu si am asteptat pitin si dupa a mers. Poate sa iti stie cineva parola.Schimba'ti parola

7 răspunsuri:
| BRG a răspuns:

Apa dură folosește calgon

| Liviucu a răspuns:

Problema e simpla: tu esti prea nervoasa... laughing
[cer bataieeeee!]

| WeaponGirl explică (pentru Liviucu):

Tu chiar vrei funda asa-i? laughing)))))

| Liviucu a răspuns (pentru WeaponGirl):

Nuuu, eu doar o caut cu lanterna, ca lumanare nu avem. laughing
Desi ar trebui, azi e pomenirea mortilor. laughing
PS:
Imi plac intrebarile tale, foarte kinky. smug De-acu' am sa stau pe capul tau odata pe saptamana, nu mai scapi de mineee! laughing))) >big grin

| WeaponGirl explică (pentru Liviucu):

Bine mai... uite gest din partea mea : raspunde la o intrebare la care nu am dat funda si e a ta laughing))))) oferta e numai azi valabila, dau de pomana laughing

| Bogdan_Baciu_1992 a răspuns:

Http://www.videotutorial.ro/? p=9839 incearca sa faci dupa video e cea mai buna sansa!

| TaskForce141 a răspuns:

îți sugerez sa mergi pe pagina Yahoo și sa dai la contact/suport și pune întrebarea acolo este o problema de rețea de la ei probabil