| Ionutszu a întrebat:

Nu stiu daca e un subiect prea abordat. Ma simt complexat pentru ca imi place de o fata ..si mereu aunt neincrezator... gen " de ce ar vrea unul ca mine". Nu sunt chiar urat sau ceva. pur si simplu nu stiu cum sa o pot avea. De mult timp am vrut sa fac asta, ne cunoastem si nu vreau sa imi fac o imagine proasta in fata ei. Aveti o solutie?

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Solutia este sa scapi de frica aia, sa vb cu ea, daca e atrasa de tine o sa vezi, aspectul fizic este baza apoi conteaza caracterul daca vb de o relatie, fricosi nu le plac fetelor

| Ionutszu explică (pentru RAY):

Inteleg ca asta e solutia dar eu ma stiu cu ea..ne salutam, ne vedem destul de rar dar mie imi place de ea. Nu e vorba ca sunt fricos, sunt neincrezator, o respect, nu am subiecte de discutie etc.

| LoveSleep a răspuns:

Ești fricos, asta e ideea, degeaba zici că nu.
Preferi să stai lângă ea și să o vezi mereu și să nu știi nici măcar dacă simte la fel? Ce pierzi dacă o inviți în oraș? În fond, nu vrei prietenia ei, tu vrei ceva mai mult. Dacă îți ajungea că sunteți prieteni, nu mai erai aici.