| anonim_4396 a întrebat:

Pe facebook e un joc- coco girl, unele haine din mall'ul coco girl arata ca trebuie platite cu niste banuti, daca vreau sa cumpar haina respectiva ma intreaba daca vreau sa cumpar niste monede, ma intrebam daca cumpar monedele respective platesc cu bani adevarati sau nu?

3 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Da, normal că plăteşti cu bani adevăraţi pentru că acele monede ajută la toate jocurile de pe facebook şi nu numai a jocuri. Sunt monedele facebook.

| Dragutza_Nicol_1995 a răspuns:

Da.nu poti cumpara decat daca ai rubine

| Cris_Crissu_1996 a răspuns:

Bai pe facebook e jocul ala coco girl cum trimit haine pe alt cont?