| anonim_4396 a întrebat:

Pentru urmatoare intrebare spun ca am multi bani si webkinzi, dar o prietena de-a mea, Sapphyra, vrea si ea macar un cod webkinz. Iar daca vreti sa-mi dati un cod webkinz, spuneti ce este si spuneti codul... daca vreti.Eu vreau sa-mi ajut o prietena. Ea nu are cont pe TPU.Si intrebarea:
Cine vrea sa-mi dea si mie macar un cod webkinz nefolosit pentru prietena mea? Aaa...si codul il spuneti pe mess.Adaugati ralu. flori (a lu' maica-mea) ca eu mi-am uitat parola. :d

Răspuns Câştigător
| laviflower a răspuns:

Nu te mai complica si iai tu cadou un webkinz daca ai bani.

6 răspunsuri:
| queenazalea a răspuns:

Este tot din Romania, dar asa vrea ea sa-si spuna, Sapphyra. O cheama Stefania.Si se supara daca nu-i zic asa.Se supara foarte tare.Si de-asta vrea sa i se spuna asa, ca zice ca numele Sapphyra este mai frumos.

| queenazalea a răspuns:

Cred ca voi face cum zice laviflower, o sa-i cumpar eu un webkinz, ca se apropie ziua ei.Cadoul meu pentru ea va fi un webkinz.Multumesc laviflower!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu...nu jos sorry

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa intre pe membru nou si isi face cont de proba

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Din ce tara e prietena ta pentru ca in Romania nu exista numele Sapphyra?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai eu am un cont webkinz dar este prea frumos pentru mine. Ce zici sa facem asa:tu imi arati mai multe conturi webkinz sau macar unul si daca imi place vreunul mai mult decat contul meu facem schimb. Daca esti de acord imediat ce ma hotarasc daca imi place vreun cont iti dau numele de utilizator si parola.