| Pustoaica15 a întrebat:

Buna pff.as vrea sa imi datzy si mie cateva sfaturi ...Cum as putea intr-un timp foarte scurt sa devin din fata timida intruna mai rebela (populara) cum as putea sa-mi schimb firea. sa fiu si eu mai activa sa nu mai imi peste de orice si de oricine... Sfaturi? :*:*

Răspuns Câştigător
| UPSsss a răspuns:

Ramai asa cred ca emult mai bine, timpul te va schimba si transforma mult mai mult decat crezi nu grabi aceste lucruri asteapta sa treci prin toate etapele adolescentei

1 răspuns:
| eu_3382 a răspuns:

Fa-ti mai multi prieteni, iesi mai des in oras asta ar ajuta. Funda?