| FrozenRose_7553 a întrebat:

Ce sa fac ca sa devin populara?thinking Sunt cam timida de felul meu dar vreau sa schimb acest lucru...

5 răspunsuri:
| Bibiancabibi a răspuns:

Http://www.afla.ro/articole/797/cum-sa-devii-miss-popularitate.html
Citeste acest articol!
Sper sa te ajute!
Dar dupa mine popularitatea=tupeu iar daca tu nu vrei sa fi tupeista nu stiu ce sa zic! :*
Succes!

| aniiledha a răspuns:

Pai prima da ar trebui sa scapi de intimitate apoi sa te bagi cu toata lumea in seama si sa te faci placutahappy

nu e usorhee hee

| IoanaBogdana a răspuns:

Fa-ti cat mai multi prieteni. stai cu ei in fiecare pauza si vorbeste cu ei si o sa vezi ca daca intri in anturajul celor mai populari din scoala devi si tu. ideea este ca trebuie sa ai multi prieteni din scoala mai ales de la classele mai marihappy funda?

| ionut6715 a răspuns:

Maturyzeazate la tymp sa nu fie prea tarziu

| deacualex a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa iti cumperi un Bentley iar apoi totul va decurge de la sine!tongue