| ionysimona25 a întrebat:

profa ea de romana a suferit un accident de masina si este la pat...clasa mea vrea sa ii luam un buchet de flori si sa il ducem acasa.Ce flori sa ii luam?

Multumesc!

Funda

Răspuns Câştigător
| Cameliapantiru a răspuns:

Ati putea sa-i cumparati un buchet de trandafiri si o cutie de bomboane de ciocolata. Multa sanatate ii doresc!

13 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Săraca! Este grav? Ce vîrstă are? Cum s a intimplat?

| ionysimona25 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Nu stiu varsta exaca. vreo 45-50....Venea in vacanta de la munte.ea fiind intr-un matis, un logan de pe banda a 2 a a vrut sa faca la stanga si a lovit masina in care se afla ea si a dat masina pe contra sens...Noroc a fost ca nu venea dinmic din sensul opus :-s

| ihavenoidealel a răspuns:

Trandafiri happy

suntserios
| suntserios a răspuns:

O floare frumoasa in ghiveci sa reziste

| Wøodenpints a răspuns:

Două garoafe.

| ionysimona25 explică (pentru Wøodenpints):

Nu a muritt!

| Wøodenpints a răspuns (pentru ionysimona25):

Știu, da încă nu-i târziu să speri.

| motan444 a răspuns:

Orhidee din alea care tin mult sau un aranjament floral din ala stil cosulet

| JustMeForever3 a răspuns:

Ai putea sa i cumperi niste flori pentru morti

| ionysimona25 explică (pentru JustMeForever3):

Hahaha...:/ cam sec nu crezi? -NU a murit

| Tudormatei a răspuns:

Eu ti-as propune sa ii iei un buchet gata facut.
Si i-ati putea cumpara si ciocolata, sau ceva ce i-ar placea mult sa se bucure.

| ionysimona25 explică (pentru Tudormatei):

Chiar asta i-am cumparat! :*

| Linos a răspuns:

Simbol al iubirii si al prieteniei, trandafiri