| DeNyyy a întrebat:

Ce ziceti ...sa ii ducem toata clasa un buchet de flori dnei diriginte si sa o rugam sa ne mute inapoi?

7 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Da. Faceti un gest frumos pentru ea. Ceva care sa o impresioneze si sa o determine sa va mute in banci la fel cum erati inaintebig grin.Nu cred ca ar putea sa reziste...
Succes!happy

| cioko19 a răspuns:

Buna!

Nu este o idee rea, puteti incerca.

Răspuns utilizator avertizat
| ❤°º•★DeNy★•º° ❤ a răspuns:

Acuma sunt tot denyscumpyk dar pe alt cont ...rasp. acolo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Da, un buchet mare de trandafiri colorați (câți elevi sunteți în clasă atâția trandafiri să fie în buchet!).
Baftă multă.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai soricei, stati mo cuminti.Ar fi o solutie, daca are pana in 30 m-as baga sa-i dansezbatting eyelashes

| misterosu a răspuns:

Da d-ai un buchet de flori, dar nu ca sa va mute.