| Coccolino a întrebat:

sa zicem ca o sa castigati un concurs, si aveti de ales intre
1.Paris
2.Viena
3.Venetia
Unde v-ati duce?

Răspuns Câştigător
| ĐoarUnPunctuleţ a răspuns:

Vienalove struck, la celalalte am fost, dar si la Viena, si mi s-a parut cel mai frumos:X[nu vreau sa ma laudstraight face]. Ciao:*:*

4 răspunsuri:
| FineBroAndy a răspuns:

Paris vs. Venetzia...nu stiu ce sa spun ca la Venetzia te poti plimba cu gondolele, iar in Paris poti vedea turnul Eiffel.La Viena nu ai ce vedea straight face. Eu sincer am auzit ca toata lumea merge numai la Paris Pari si iar Paris asa ca acolo as alege big grin

| spy2o a răspuns:

Cu siguranta Paris, e cel mai frumos din cele 3winking

| Ilarion_6007 a răspuns:

La Paris si la Venezia am fost. In situatia mea, m-as duce la Viena. Daca as fi in locul tau si nu am fost in nici unul dintre orase, m-as duce cu siguranta la Paris. E un oras tare de tot! Eu mi-am propus sa mai ajung pe acolo, dar peste cativa ani. Venezia e un oras ciudat. Nu mi s-a parut extraordinar, insa are un impact deosebit asupra turistilor fiindca e strabatut de multa apa. Cam in 2-3 zile vezi toata Venezia, inclusiv insula Murano si Lido. Pe jos!

| Deea_8855 a răspuns:

La Paris bineinteles! Ador orasul asta! parca e de vis... turnul Eiffel...intr-un cuvant e superb si pentru ca imi mai place la nebunie si limba franceza clar asi alege Parissuuuuuuuullll!:*:*winking