| anonim_4396 a întrebat:

Saptamana viitoare esti ziua tatalui meu imi puteti da ideei de niste cadouri mai simple ceva (implineste 42 de ani)

6 răspunsuri:
| Chris88 a răspuns:

Uite pe http://cadouribarbati.org/ ai idei de cadouri

| JustmeV a răspuns:

Un vin
O bluza
Adidasi
CD cu filme.

| BoAfan a răspuns:

Poti sa-i scrii o felicitare, o bluza mai ieftina daca n-ai bani indeajuns, o sapca.

| Fiction a răspuns:

Poti sa-i daruiesti o cana cu zodia lui, o felicitare hand-made si un fular sau un fes + o ciocolata.La Multi Ani din partea mea!

| EnglandGB a răspuns:

Fai ceva handmade.se av bucura mult mai tare vazand ca te implici atat de frumos!

| greendayforu a răspuns:

Avand varsta de 42 de ani, cred ca le pe la varsta asta le vine barbatilor cheful de viata, poti sa-i cumperi ceva indraznet, sau depinde de personalitatea lui, daca e mai vesel 90% din viata lui se va bucura de caudoul tau, orice ar fi el big grin sper ca te-am ajutat!