| 123456789qwertuiop a întrebat:

Buna scuzati categoria. Vreau sa va intreb eu nu ma integrez sunt in a 6 a.pur si simplu nu pot fi ca celelalte fete.NU ma uit dupa baietii ca aproape celelalte fete.NU rad de nimeni si nu ma bag in vorba cu cineva care nu vrea asta.sunt a 3 cea mai mica din clasa.Doamna diriginta nu vede asta si imi zice ca sunt buna draguta s.a.Dar dumneaiei nu vede ca eu nu ma integrez.Am 1 prietena cea mai buna ai inca 3 copii xu care ma inteleg.nu vreau sa ma laud dar aunt un pic generoasa si cand ii ajut pe colegi aunt cea mai buna dar dupa nu sunt nimic.Mi se pare ciudat ca pot vorbi cu diriginta mai bine decat cu toti colegii.Ce sa fac? oare e ciudat ca comunic cu diriginta? ce parere aveti? mersi ca ati citit. funda

Răspuns Câştigător
| doglover23 a răspuns:

1. E foarte bine ca nu te uiti dupa baieti, mai ales la varsta asta.
2. Mai bine ai putini prieteni dar care tin la tine decat sa ai multi prieteni care te parasesc.
3. Incearca sa fi "generoasa" doar cu cei care merita.
4. Nu este nimic gresit in a avea o relatie buna cu diriginta.
Si partea cu integratul...Ai timp sa te integrezi mai ales ca esti doar in clasa a 6 a. Succes!

2 răspunsuri:
| Vanqu1sh a răspuns:

Nup, esti mai matura probabil, faza cu ajutatul e la ordinea zilei, ai sa observi tot restul vietii asta, trebuie sa stai linistita si sa iti vezi de treaba ta, o sa se resolve usor usor. Daca tanjesti dupa integrare si etc risti sa nu o faci deloc cum trebuie, in schimb le da lor timp sa te accepte asa cum esti!

| 123456789qwertuiop explică:

Si voiam sa zic sunt nu aunt am gresit