| anonim_4396 a întrebat:

Buna :] [scuze daca categoria e gresita]. Mi-am luat noul nr. din Bravo Girl si m-am hotarat sa particip la niste concursuri din revista. Citind datele despre concurs nu am inteles cateva lucruri: daca ar fi sa casting voi primi pachetul prin colet postal? Sau trebuie sa platesc un curier care si mi-l aduca.[sunt din 0radea nu Bucuresti deci nu stiu cum sa procedez].

2 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

In cazul castigarii unui premiu in obiecte, coletul vine acasa, cu achitarea transportului de catre organizator.Dar exista si concursuri care implica prezenta ta.

| anonim_4396 explică (pentru Danut_Popa_1961):

Multumesc! happy