| D0zzz a întrebat:

.Se gasesc corzi la bucata? Unde si cat costa? Mi s-a rupt ultima coarda si mi se pare o pierdere de bani sa cumpar tot setul pentru o singura coarda, si anume, cea mai subtire.

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Încearcă dacă esti din Bucuresti, la magazinul muzica din victoriei, vorbeste cu vînzătorul, si poate dă si la bucată succes.

| eurynomus a răspuns:

Exista si corzi electronice care numara de cate ori ai sarit si cate kalorii ai ars si timpul cat ai sarit.

| D0zzz explică:

Sunt din Bucuresti. Am chitara electrica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La chiatara? incearca sa faci comanda de pe net..acum depinde si din ce oras esti..ca daca esti din nu stiu ce sat nu o sa gasesti//