| 拉维尼亚 a întrebat:

Se pot face operații estetice în perioada asta?

6 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Nu.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

În spital de stat, complet exclus. În clinică privată, totalitatea procedurilor, ar însemna tot că nu s-au respectat ordonanțele și izolarea. Iar în caz de infectare, caz penal. Așa că nu face nimeni acum.

| ancaval a răspuns:

Cred că nu. Doar urgențe.

| 拉维尼亚 explică (pentru ancaval):

Mă refer la clinicile private, unde se fac doar operații estetice. Am văzut că pe site nu scrie nimic cum că nu s-ar face și programul încă apare nemodificat.

| ancaval a răspuns (pentru 拉维尼亚):

Evident că nu. Acuma în situația asta, vrei să mergi la operație? Până acum ce ai făcut? Stai acasă până se liniștesc apele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îți fac eu una cu pumnul, durează o lună, după o lună mai vi.
Ți-o aplic unde vrei, eu îți recomand fața.