| gelu1988 a întrebat:

Am nevoie de ajutorul unei persoane care poate sa lucreze in Photoshop sau un program asemanator, pentru a imi modifica o culoare la o mica particica dintr=o poza. Este vorba de un patch pe care vreau sa il modific pentru un grup de baieti ce jucam airsoft. Va multumesc.

1 răspuns:
| cripsontyphoon a răspuns:

Te ajut eu. Trimite pozele pe la adresa de email denis_1s@yahoo.com si spune-mi acolo ce vrei sa iti fac. In maxim 2 zile e gata.