| CosteaAndrey a întrebat:

Bună seara. Am o întrebare care nici acum nu o pot înțelege! Tatal meu cu unchiul meu sunt frati și mama mea cu mătușa mea sunt surori.laughing practic 2 frati cu 2 surori. Intrebarea mea e, eu cu copiii lui celălalt frate ce suntem? Veri sau ceva mai mult

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Veri

| RoCkKiD a răspuns:

Niste veri mai similari din punct de vedere genetic.

| Furnicuta000 a răspuns:

Evident ca sunteti veri dar sunteti mai apropiati din punct de vedere genetic. Daca mamele voastre erau gemene si tatii vostri erau gemeni, atunci voi erati din punct de vedere genetic frati

| mODIN a răspuns:

Veri si nimic mai mult

| norisorulpufos a răspuns:

Partea proastă e că nu aveau voie sa se căsătorească.