| Lfc2024 a întrebat:

Bună seara! Am văzut că e problemă veche. Este vorba despre contul Premium de pe Academic Singles. Am făcut un abonament de 60 de lei pe o lună, apoi după ce am citit și m-am documentat, te obligă ca după o lună să dai 300 de lei. Am dat mail să mă dezabonez și nu răspunde nimeni…din câte am citit pe aici o să se retragă banii fără să mi se ceară acceptul și dacă nu plătești primești amenințări pentru neplată! Ce este de făcut? M-ar ajuta dacă răspunde cineva care a pățit asta și cum a rezolvat. Vă mulțumesc!

1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Academic Singles, numai dupa denumire mi-a sunat a SCAM! escrocherie!
Pe zi ce trece inca mai apare vreo smcherie si gaselnita menita sa "ajute" naivi!
Sfatul meu este sa iei legatura cu banca la care ai contul si sa le tai finanatarea nemernicilor de la Academic Singles happy