| EvelineStefania19 a întrebat:

As dori idei de cadouri pentru iubitul meu de aniversarea noastră care e chiar de Crăciun. Are 21 de ani, precizez ca i-am luat deja ceas, lănțișor de aur, parfumuri, poze cu noi, as vrea ceva mai diferit, mai personalizat. Fetelor aștept idei ❣️ Mulțumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Gabriela1Gbby a răspuns:

Îi poți face un obiect personalizat cu poza voastră sau ceva special pentru el de exemplu un tricou, o perna, o jucarie de pluș sau îi poți face cadou o vacanță, o ieșire la munte sau îi poți organiza o surpriză foarte frumoasă și romantică nu trebuie neapărat să îi cumperi ceva material. Asta e strict părerea mea, sper că te-am putut ajuta

5 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

Sa nu te paraseasca daca il iei cu personalizatele, mai bine ramai la cadouri scumpe happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau si eu o iubita ca tine care sa imi ofere numai cadouri scumpe.
Vad ca iti permiti. Cumpara-i un Ferrari.

| WaterDrop a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu`i asa?! La asta ma gandeam si eu, si, si, observi ca s`au cuplat exact de Craciun, acel moment al anului cand, doar pentru a fi singur/a, accepti cam orice persoana se da la tine pentru a te incalzi de sarbatori si a evita depresia, iar apoi ramai cu ea pentru ca iti face cadouri scumpe si e usor naiba. Tihiii!

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

Un tort cu dedicație.

| EvelineStefania19 explică (pentru WaterDrop):

Suntem împreuna de 4 ani.laughing? Nici nu ma obosesc sa îți ofer explicații?