| Thecurious a întrebat:

Buna seara, as vrea sa stiu, de la cei care muncesc in strainatate, in special in Marea Britanie, cum li s-a schimbat viata de cand lucreaza in afara Romaniei?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Am fost in 2 tari si GB e a 3ª din lista in care am ramas. Imi place la ei ca sant sinceri si de cuvant, dar sant alti englezi care bubuie de tampiti ce sant si fac glume proaste sau nu se controleaza sa fie civilizati. In rest salariu e bine, chiria cam mare mai ales se impart camere intr-o casa in mod normal si e misto condusul cu volan pe dreapta, drumuri faine malluri. Partea naspa care manjeste tara asta sant tiganii in numar mare o groaza de negrii printre imigranti din nefericire (unde stau eu nu se simte prezenta lor) dar in Londra sau Birmingham e prapad cu ei. Dupa ce termin de platit apartamentul cred ca ma intorc in tara sa stau la casa mea.

| Thecurious explică (pentru mgtow):

Cam in ce domenii lucreaza romanii in UK?

| mgtow a răspuns (pentru Thecurious):

Camionagii, constructii si depozite

| Thecurious explică (pentru mgtow):

Profesori romani nu se gasesc prin Londra?

| mgtow a răspuns (pentru Thecurious):

Se gasesc ei si in alte orase din UK