| SamsungElectronics a întrebat:

Bună dimineața.

De ce toate fetele în ziua de astăzi sunt cu fițe și figuri și tot felul de smecheri?

De ce toate fete sunt la fel?

4 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Nu toate, dar majoritatea laughing
Cumva e si vina noasta...
Uita-te pe "Facebook" la comentariile de la pozele lor...
Mereu gasesti niste flacai, care dau comentarii de genu "frumoasa", "draguta" si alte complimente de acest gen.
Cumva comportamentul acesta le cam gadila la orgoliu, si prin urmare le creste increderea in sine.
Si pe buna dreptate, daca niste straini lesina dupa tine prin comentarii, ce farmec mai au baietii in general?
Adic cumva, ti se pare ca-i poti avea in orice moment, si din acest motiv, cumva ai de unde alege, asadar, ele au mult mai mari pretentii cand vine vorba de baieti decat ar fi normal...

| ReddY25 a răspuns:

Nu suntem la fel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna dimineața

Pentru că s-a înțeles greșit treaba asta cu feminismul și pentru că bărbații sunt niste prosti.

Nu toate, cam peste 90 la sută doar.

| vodami92 a răspuns:

Pentru ca asa este feminismul! a fost inteles gresit! ca ele au putere de a controla lumea etc! nu barbatii evident! femeile! oricum incercati sa faceti comparatie asa cum se cucerea o femeie sau o fata! adica intre anii 1900 pana hat adica anii 2000! era mai usor! dar incepand cu anii 2010! totul numai pe barosaneala! smecherie! combinatie! tiganeala! etc! numai este ce a fost! ca sa cuceresti o femeie sau o fata astazi e greu! trebuie sa te pisicesti sau sa te milogesti in fata ei! si cate si cate mai cate! deci nu este usor!