| SamsungElectronics a întrebat:

Bună ziua.

De ce fetele în ziua de astăzi nu mai știu să aprecieze bunătatea omului?

De ce toate sunt cu fițe și figuri și cu tot felul de șmecherii?

De ce să cred mai importante și mai deștepte?

Fetelor nu am nimic cu voi nu vreau să vă judec sau să va jignesc sau ceva, dar de ce sunteți așa?

16 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"fetele în ziua de astăzi... toate sunt cu fițe și figuri și cu tot felul de șmecheri"

mami, reformulează-ți prețioasa afirmație scoțându-l pe TOATE. Mai era una - cu carențe in echilibru - de zicea că toți baietii sunt:

https://www.tpu.ro/......ieti-sunt/

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Aceste interpretări generalizate ale tale nu se referă la realitate ci sunt reacția d-tale la eșecuri repetate. Dar d-ta de ce ești așa, încât provoci reacții care te dezavantajează?

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Inca o intrebare-generalizare.
Bunatatea nu tine de foame. Fetele vor ceva concret.
Despre importanta, inteligenta si fite... Nu cred ca sunt toate asa, sau depinde cum te prezinti tu.
Daca esti baiat de doamne-ajuta si abordezi dragut o fata, iti vorbeste frumos chiar daca te respinge.
Tarancile sunt alta mancare de peste, la ele trag rebuturile. Sunt mai multe rebuturi decat taranci cu reclama, de aia sunt satule de abordari, si nu mai baga pe nimeni in seama.
Evita tarancile si dispar dilemele astea. Cauta si tu ceva mai premium... Daca poti sa fii la randul tau un premium.
Altfel, ia-ti bon de ordine la deformatele alea de pe Instagram si Tiktok. Si Bemveu. Neaparat bemveu. E ca dosarul cu sina in institutii (pana nu demult).

| J0B0MAT a răspuns:

Niște nesimțite. Eu zic să nu le mai bagi în seamă niciodată. Nu merită atenția ta.

| Dismally a răspuns:

Generalizezi fara motiv, majoritatea sunt super ok, poate or fi si cateva cum spui tu dar le poti ocoli pe alea.

| iulia0514 a răspuns:

Ai mai pus odată aceasta întrebare și cred ca ai primit atunci destule răspunsuri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu băga toate fetele în aceași oală.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

" De ce fetele în ziua de astăzi nu mai știu să aprecieze bunătate omului? "

Mai pierdut aici! Cum adica nu mai stiu ( stim ) - sa apreciem " bunatatea omului "?
Femeile sunt cumva animale in mintea ta evoluata?
Sau ai maxim 14 ani? In acest caz, revin-o la aceasta problema peste cativa anisori!

Si inca o intrebare : VOI / TU, APRECIEZI BUNATATEA OMULUI? happy
( hai ca m-ai facut sa rad! ) ( se pare ca avem parte de misogini - tot mai - simpatici happy )

De ce toate sunt cu fițe și figuri și cu tot felul de șmecheri?

Baietel, esti prea mic sa intelegi femeia ( asa ca ai inteles si tu ce ai putut, nu ne suparam happy ), mai gaseste si tu alte tipologii de femei, de exemplu mama ta - ea cum e?¿ toata plina de fite si
smecherii? Intreab-o pe ea DE CE, si pana mai cresti si te dezvolti nitel mai stai sub fusta ei!

De ce să cred mai importante și mai deștepte?

De ce să cred? Nu stiu!
Poate si sunt! Oricum, sunt mai dăştepte decat tine! happy
CLAR!

Fetelor nu am nimic cu voi nu vreau să vă judec sau să va jignesc sau ceva, dar de ce sunteți așa?

Baietel, mai cresti putin, revin-o cu intrebarea si promit sa-ti raspund! happy
( Acum oricum nu ai intelege raspunsul, e clar! ).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti imatur! Si misogin!
Mai cresti, si vei vedea altfel lumea! happy

Nu e lumea colorata intr-o singura culoare! Tot la fel nu toate femeile sunt la fel, la fel cum nici barbatii nu sunt toti la fel!
Prea ai GENERALIZAT!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oricum, frumos limbaj! happy Unde ai invatat? Acasa, poate?¿ happy
Revizuieste-ti limbajul ORICE OM CU UN ASA LIMBAJ NUMAI CU ANIMALELE POATE STA IN GRAJD! Si se considera abuz impotriva animalelor!

happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se scrie cu doi de i!
Mai invata sa scrii, apoi injura! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand te vei MATURIZA, ALTUL VEI FI!

Dar Oare o vei face rapid?¿ ( unii raman imaturi si la 50 de ani! ) Tragic!

| vodami92 a răspuns:

Pai unele sunt baietoase asa! rad precum baietii! vorbesc ca baietii! tatuate ca baietii! etc! asta-i viata! nu vedeti ca acum asa este! fetele femeile sunt mai nou baietii barbatii! iar baietii barbatii sunt mai nou fetele femeile! e din cauza vremurilor pe care le traim! dar si chestia asta cu bdsm ori lgbt!

| Alissia97 a răspuns:

Fetele au devenit mai baietoase iar baietii s-au feminizat.
Inainte barbatul apara femeia.
Acum saraca trebuie sa se apere singura.
Eu apreciez bunatatea unui om.
Unele persoane probabil au fost mai fatarnice si nu te-au apreciat de aceea suferi probabil.
Nu toata lumea merita respectul si bunatatea ta, trebuie sa iti dai seama cine merita si cine nu.
Good luck!

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru Alissia97):

"Inainte barbatul apara femeia.
Acum saraca trebuie sa se apere singura."
Sa stii ca nu am intalnit agenti de interventie femei, cat timp am activat in serviciul de paza.