| oana1 a întrebat:

Bună seara, fac marți 3 luni cu prietenul meu și aș vrea să îi fac cadou un cufăr cu poze adică cu pozele noastre, voi ce spuneți e o idee bună? Sau aveți o altă propunere

Răspuns Câştigător
| YoAndreyCooL a răspuns:

Sa ii pregatesti ceva facut de tine, o prajitura, sau puteti viziona un film romantic, puteti face o mica plimbare, s-ar bucura mult.

2 răspunsuri:
| YoAndreyCooL a răspuns:

Buna!
Barbatilor le place mult o plimbare pe seara, o prajitura buna happy
Chestia e ca sunteti impreuna doar de 3 luni, ne a trecut mult timp de cand ati facut acele poze, si poate le-a vazut sau isi v aduce usor aminte de ele, trebuie sa ii faci o surpriza maxima.
Bafta!

| oana1 explică (pentru YoAndreyCooL):

Și anume ce surpriza o idee ceva?

| YoAndreyCooL a răspuns (pentru oana1):

Sa ii pregatesti ceva facut de tine, o prajitura, sau puteti viziona un film romantic, puteti face o mica plimbare, s-ar bucura mult.