| farainhibitii a întrebat:

Marti ajunge prietenul meu in tara si as vrea sa ii ofer un cadou, insa nu am nici o idee..ma puteti ajuta cu un mic sfat? fundita :*

Răspuns Câştigător
| Euletitia a răspuns:

Buna! poti sa-i cumepri un ceas de mana dragut, ceva de imbracat(un pulover, o camasa, un tricou, o cravata, un fular etc), un parfum, o colectie de CD_uri cu muzica lui preferata, un obiect acre are legatura cu un hobby al lui, o sticla de whiski sau de coniac daca e ajor etc

2 răspunsuri:
| YunoGasaiEceaMaiTARE a răspuns:

Iti zic in muzica.O pai sunt multe da tu nu stii, nu ai incercat destule tia trebuit ceva.Pentru amicu tau ai putea sai oferi, un cadou de bun prieten cum ar fi acum.O minge de fotbaaaaaaaaaaaaaaaal sau poate un triecou ronaldo, poate o chitara rockkkkk.Sau daca nu-i place ai putea ca un bun prieten sa ii cumperi lui visu lui visu lui, visu lui, visu lui, visu luuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuui.Gandestete mai bine la ceea cesi doreste si iai tot ce vrei tu si ce sti ca lui ii place da neaparat trebuie sa fie din trebuie sa fiee cu puterea cu puterea cu puterea inimiiiii.Bft

| GeorgiiGrz a răspuns:

Ai putea sa ii oferi ceva simplu, daruit din inima! Sau daca vrei ceva mai sofisticat, gandeste-te la ceva ce ii place lui foart mult. De asemenea, poti lua in calcul si : un ceas, un parfum... ceva caracteristic baietilor!happy

Sper ca te-am ajutat.