| Bingoo a întrebat:

Buna seara,o parere de la femeile care au trecut prin asta sau de la barbati,eram cu cineva de ceva timp,apoi a plecat la tara cateva zile timp in care m-i-a dat cateva mesaje,apoi cand sa reîntors am vb era foarte fericit ca ma vede,i-am dat seara mesaj apoi l-am sunat,nu a raspuns, urmatoarele zile ma urmarit de pe geam ce fac, i-am dat mesaj iar nu a raspuns, ieri m-ia trimis o melodie de dragoste zic eu nu stiu ce sa cred melodia e cantata de Theo Rose si Jean-poarta-ma in suflet vara, si apoi l-am sunat iar nu a raspuns! In seara aceasta ma urmarea iar de pe geam, se uita la mine si zambea i-am dat mesaj iar nu a raspuns! Nu stiu ce sa mai cred, intre mine si el e diferenta de 13 ani este singur nu e insurat nu are iubita nu are copil, suntem vecini si stiu sigur!

9 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Buna seara! Probabil ca nu ii place sa vorbeasca la telefon sau era cu altcineva in acel timphee hee.

| Bingoo explică (pentru Celcestietot):

Chestia cu ca nu ii plc sa vb la tlf e de copii mici, iar ca era cu altcineva in acel timp e exclus pentru ca locuieste cu ai lui si era acasa cand il sunam

| Celcestietot a răspuns (pentru Bingoo):

Pai da, se poate intampla sa nu ii placa a vorbi la telefon.

| Bingoo explică (pentru Celcestietot):

Adica sa nu vb cu iubita ta de 4 zile in schimb sa o urmaresti si sa imi trimita melodie de dragoste!? Si fara nici o explicatie aceasta atitudine

| Celcestietot a răspuns (pentru Bingoo):

Este ciudata oricum situatia, trebuie comunicare intr-o relatie.

| Bingoo explică (pentru Celcestietot):

Da,doar ca nu doreste, imi tot zicea sa nu afle vecinii de noi ca el fiind mai mare cu 13ani eu 23el 36 nu vrea sa ne vorbeasca lumea, in schimb in privat nu imi raspunde dar cand suntem cu toti prinde glas, chiar cred ca face in bataie de joc ori sa ma faca pe mine sa fac ceva in public ca sa afle lumea de noi

| Celcestietot a răspuns (pentru Bingoo):

Daca nu comunicati nici macar prin mesaje, atunci este o problema.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer? Mie nu mi se par aceste gesturi: uitatul pe geam, zâmbitul şi faptul că nu răspunde la telefon, gesturi de om normal.
Mai poate fi şi varianta în care vrea doar sex şi se uită la tine de la geam şi zâmbeşte ca să-ţi dea de înţeles că vrea sex şi că te aşteaptă la el casă să vi s-o faceţi.

| Bingoo explică (pentru anonim_4396):

Daca doar asta isi doreste atunci sa isi ia gandul, m-am gandit si eu la aceasta varianta?