| georgemarius a întrebat:

Buna seara TPU! As vrea sa aflu ce modalitati exista pentru un posibil transfer in timpul anului scolar de la o unitate la alta? Am auzit ca o modalitate ar fi o adeverinta medicala, dar nu prea stiu cum se procedeaza pentru a o obtine. Va multumesc, o seara placuta!

Răspuns Câştigător
| meriuss a răspuns:

Se poate nu stiu cum, dar eu am fost transferat pentru ca am injurat un profesor si a zis ca nu vrea sa mai mai vadahappyL-am injurat ca mi-a dat o palma peste fata cand de fapt trebuia sa-i dea unui coleg din spate care isi batea joc de el,a crezut ca eu am zis si m-a pocnit, nu regret nimic, am intrat la cel mai tare liceu din oras happy asta cu mult timp in urma happy. presupun ca in zilele astea trebuie sa dai foc la scoala ca sa-ti faca un tranferhappy

| georgemarius explică (pentru meriuss):

Dalaughing ar trebui sa bat un profesor ca sa ma transfer. Dar cum ai ajuns la un liceu mai bun? Ai avut ceva pile sau erau locuri disponibile?

| meriuss a răspuns (pentru georgemarius):

Am avut si pile dar poti sa te duci la liceul respectiv si intrebi daca poti sa te transferi la ei; nu cred ca e o problema cu locurile(poate ma insel, eu am terminat demult liceul, s-au mai schimbat lururile de-atunci)