| Alex_René_1995 a întrebat:

Buna seara,am si eu o intrebare:Se poate anula un transfer scolar? De exemplu la inceputul anului am facut cerere sa ma transfer la mate-info din semestru al 2, momentan eu sunt la socio si vreau sa`mi anulez transferul.Nu as mai vrea sa ma mut.Se poate?

Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Nu cred ca va fi o problema daca transferul s-a cerut la un profil din cadrul aceluiasi liceu.

| Alex_René_1995 explică (pentru alessia5158):

Da e in acelasi liceu.

| alessia5158 a răspuns (pentru Alex_René_1995):

Daca cererea a fost aprobata, ar trebui sa anunti ca ai renuntat la transfer.

| Alex_René_1995 explică (pentru alessia5158):

Da a fost aprobata, maine ma duc la directoare si ii spun ca vreau sa retrag transferul.

| alessia5158 a răspuns (pentru Alex_René_1995):

Succes!

| crisant a răspuns (pentru alessia5158):

Si daca ar fi un transfer aprobat de la un liceu la altul... nu se poate anula?

2 răspunsuri:
| Alex_René_1995 explică:

Da...e in acelasi liceu.