| andrei123 a întrebat:

Buna seara TPU! As vrea sa va intreb ce as putea alege din cateva telefoane:
1. Nokia C6
2.Sony Ericsson Vivaz Pro
3.HTC Pro 2
Daca se poate, ati putea sa-mi spuneti care e mai rezistent, mai performant, dar si daca mai sunt telefoane cu touch screen si tastatura qwerty mai rezistente/performante la un pret de 1000-1500 lei?
Multumesc anticipat si toate cele bune!

1 răspuns:
| alexandra_6804 a răspuns:

Eu ti-as recomanda Nokia c6 deoarece telefoanele Nokia sunt cele mai rezistente. iar faza cu touch screen as spune Nokia 5230