| anonim_4396 a întrebat:

Buna, am 14 ani si acum cateva luni am lasat cateva capsule de logic pe pat si mama cand a întrat in camera le-a văzut, a venit la mine si m-a întrebat ce sunt si pentru ca miroseau frumos a crezut ca sunt ceva chestii pentru parfum dar nu am mințit si nici nu i-am zis ce sunt, i-am zis "treaba mea" dar eram super rușinata si n-aveți idee cat de norocoasa m-am simțit in momentul ala ca nu stia ce sunt. Azi a venit fratele meu cu o capsula de logic acasa si mama stie ca a văzut asta acum cateva luni la mine si i-a spus ca si eu aveam vreo 3 sau 4 si l-a intrebat ce sunt, amândoi au crezut ca am luat capsulele de la fratele meu si ca eu nu stiam ce sunt si dintr-o data aud cum fratele meu zice râzând "vezi poate fumează d-astea" si dupa puțin timp a venit la mine si a zis râzând "auzi?" eu cu vocea aia de nevinovata si confuza "d... a.a?" el "de unde ai tu d-astea, ai umblat la mine in sertar?" eu "nu" el "dar ce ai facut cu astea" si am zis-o direct "le-am fumat" adica eu de cand am vape-ul mereu m-am așteptat sa afle pentru ca nu prea imi place sa ma ascund, bun, si dupa a început sa rada si nu a mai zis nimic.

Eu nu fumez țigări normale, doar vape logic cu lichid fara nicotina pentru ca imi place aroma si sa scot fum, inițial cred ca ori nu m-a crezut ori m-a crezut si nu a comentat nimic pentru ca nu e cine stie ce, habar n-am. Voi ce credeți? Daca nu m-a crezut si afla ca dețin acest lucru credeti ca o sa ma certe? Repet, nu fumez țigări normale ci doar vape fara nicotina.

3 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Buna.

Strict legat de intrebare... nu trebuie sa te scuzi, poti sa fumezi absolut orice, ca te cearta, ca nu te cearta... asta nimeni nu stie sigur.

Dar ca raspuns, cred ca nu o sa te certe.

Legat de a doua parte... "nu e cine stie ce" pentru tine acum, la 14 ani. Dar ulterior nu se stie la ce o sa mai apelezi big grin

Dar oricum, noapte buna sa ai si multe zile cu soare! ^_^

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Păi acum ce să facă, să te laude?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Normal ca nu, dar nu ar fi trebuit sa ma certe? laughing