| moni_9070 a întrebat:

Buna seara TPU. vreau sa imi modific la messenger. numele la id care le am. faza e ca mie imi arata id si vreau sa schimb de ex id vasile_ion sa schimb sa zic de ex popescu vasile...ati inteles ce am vrut sa zic... cand dau save imi zice "the last address book operation did not succeed due to a server error (error code- 50001) "ajutati-ma care stiti pls:-s funda

6 răspunsuri:
| Andiiiii a răspuns:

Pai e foarte simplu. Dai pe ce id vrei sa ii schimbi numele, apesi click dreapta si dai contact details si dai la nume si pui ce nume vrei tu. Funda?

| moni_9070 explică (pentru Andiiiii):

Da am incercat asa si dupa cum am zis imi spune "the last address book operation did not succeed due to a server error (error code- 50001) " crede-ma ca am incercat de N ori si nu merge.

| Andiiiii a răspuns:

Daca nu merge atunci iti rezistalezi yahoo messenger-u si poate o sa mearga.

| moni_9070 explică (pentru Andiiiii):

L-am instalat.am si ales alt yahoo messenger. si tot nu merge ~x(

| Andiiiii a răspuns:

Atunci poate e ceva de la windows.thinking

| moni_9070 explică (pentru Andiiiii):

Ideea e ca daca intru pe alt id merge...dar pe id meu nu:-s