| RedBull69 a întrebat:

Am o problema la mess vreau sa-mi schimb numele stiti de ex in prezent mie razvancovaci25 (id)!

Si vreau sa il sterg da nu pot ca imi zice : The last Address Book operation did not succeed due to a server error. (Error Code:-100)

ajutati-ma plz si daca tot vreti adagatima in lista voastra de messenger!

Răspuns Câştigător
| BogdanMocanu a răspuns:

Daca vrei sa schimbi numele fa urmatoarele lucruri 1): daca nu te ai in lista bagati id tau iti arata ce nume iti apare pentru prieteni + ca poti uploada ceva si it poti trimite site singur sa nu il uiti
2) dai click stanga pe id tau de la friends si dai la contact details si la name pune ce nume vrei sa iti apara iar apoi dai save & close
3)acum ca prietenilor tai sa le apara nume nou cate ti l-ai pus dai la actions->send my contact details si alege pe cineva din lista dar nu mai multi trebuie sa iei prieteni la rand, dupa ce ai ales prietenul caruia vrei sa i trimiti detaliile tale de contact adica nume prenume nr de telefon daca ai scris, etc dai next si iti vor aparea detaliile tale de contact dai save & close iar apoi finish.
4) acum prietenul cui i-ai trimis detaliile de contact va trebui sa accepte detaliile pentru ai aparea atlfel numele tau( in cazul asta) si asa faci la toti pe rand sau i poti ruga sa dea click stanga pe id tau sa dea la contact details si sa schimbe ei numele si apoi sa dea save & close eu am facut varianta cu send my contact details dar toti mi-au acceptat detaliile sau daca nu vrei sa te chinui fa alt id de messenger
Sper ca te-am ajutat happy