| anonim_4396 a întrebat:

Vinerea trecuta am propus cerere de prietenie pe Facebook unei persoane, in aceeași zi cererea mea a fost acceptata...Azi, seara, Facebook imi trimte un alt mesaj că persoana în cauză mi-a acceptat cererea de prietenie abia azi? Ce să înțeleg?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu-i nevoie sa intelegi nimic, doar un glich in sistemul celor de la FB!

Răspuns utilizator avertizat
| Surtulecs a răspuns:

Buna! S-ar putea sa fie o mica eroare de sistem venita din partea echipei Facebook. E totul ok in orice caz.

Sper ca te-am ajutat!