| Ana8567 a întrebat:

Simt ca mor pe dinauntru! Sunt singura m-am despartit de prietenu meu acum mai mult timp in urma, mama cu tata au plecat in Spania! Deci nu pot sa spun in cuvinte :-( cat de fericita eram si acum plang mereu.Azi nici la scoala nu m-am dus.AM PIERDUT TOTcrying((((((((( m-am vazut cu fostul prieten a venit la mine si ma bufnit plasu i-am sps cal iubesc si m-a intrebat"si acum?" A spus ca ma crede.Dar ce fac ca nu pot uita nimic ma gandesc numai la perioada aaia cand era totu asa frumos ii avem pe toti langa mine.crying Doamne cum sa ies d-aici? Stau si plang numai pot sad Spuneti-mi ce sa fac!

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Gandeste-te ca in viitor va fi mult mai bine. O sa treaca pentru ca te vei obisnui cu ideea asta.

| SentimentalConsil a răspuns:

Cum adica si acum, parca trebuia sa plece in Italia sau asta e altul?

| Ana8567 explică (pentru SentimentalConsil):

A venit din Italia, a fost doar in vacanta.

| victorr_3274 a răspuns (pentru Ana8567):

Poate ti se pare ciudat, dar ai putea incerca sa vorbesti cu un psiholog, s-ar putea sa te ajute sa treci peste asta.

| victorr_3274 a răspuns:

Petrece timpul cu prietenele tale, asculta muzica, plimba-te pe afara...

| Alisa7109 a răspuns:

Stiu cit de greu iti este. fii tare.acum tu ai nevoie de sprijinul prietenilor tai si multe plimbari in aer liber, cu timpul o sati treaca dar nimeni nu poate sa-ti spuna precis cind, daca v-ati despartit inseamna ca nu te merita iar tu meriti ceva mai mult, noi toti in viata vom avea momente grele dar impreuna vom trece peste ele. fii tare!