| pandaX3 a întrebat:

Stie cineva ce seriale gen Viata cu Louie, Copii de la 402, genul acela de seriale foarte amuzante pentru copii?
Ma tot roaga verisoara mea de clasa a 3 a sa ii pun genul ala de seriale.

Voi ce parere aveti despre aceste desene animate? Mie imi place sa ma uit cateodata cu verisoara mea, chiar daca am depasit varsta cu aproape 8 ani happy

Răspuns Câştigător
| davidwarner a răspuns:

Desenele acestea sunt foarte amuzante, ma uitam mereu cand eram mica.Si acum ma mai uit pe You Tube. Chiar imi plac, erau adevarate desene, cele sin ziua de azi mi se par fara sens pline de violenta. Pacat ca nu se mai difuzeaza...

2 răspunsuri:
| Madalina_2969 a răspuns:

Laboratorul lui Dex,, Familia Flinston,, Printesa Sisi,, Ce-i cu Andi(l-am adorat),, curaj caine fricos,, johnny test,, ed edd & eddy,, fetele power puff

| andreiuk a răspuns:

Incearca pe www.vplay.com acolo la seriale sunt si desene din acestea insa trebuie sa le cauti sunt amestecate cu alte filme gen prison breack