| sonia84 a întrebat:

Buna stie cineva cum sa scap de cosuri?

6 răspunsuri:
| inna a răspuns:

Mergi la dermatolog, el iti va recomanda o crema pentru tenul tau.

| M4RK a răspuns:

Cred ca este ceva crema pentru cosuri

| Alecรsutรa a răspuns:

Ar trebui sa nu ti le mai rupi.kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Sunt batonaşe la farmacie cu rol de uscare a coşurilor sau mergi la un medic dermatolog pentru un diagnostic diferenţial şi instituirea unui tratament corespunzător afecţiunii tale (poate fi o infecţie a pielii sau o infecţie internă care a erupt la suprafaţă!).
Sănătate şi un ten curat şi luminat.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le pui pe foc daca sunt de lemn. Daca sunt din plastic, le pui in containerele pentru plastic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca Zinerit, e pe baza de sulf si il gasesti la farmacie. In 8 cazuri din 10 a dat rezultate.