| Barbiiiiie a întrebat:

Heii TPU as vrea sa imi dati niste sfaturi.Sunt in clasa a 8 cu totii stim ca vine Hallowenu...numai ca dirigul meu nu e de acord cu aceasta petrecere de Hallowen. Cum putem sa il convigem toata clasa sa ne lese sa facem o petrecere?
Mk 2-3 ore tot e bine
Ce sa ii spunem sa il convigem?
funda:*

Răspuns Câştigător
| TeDDuTaU a răspuns:

Bună. Puteți să îi spui că este ultimul an de școala generală și vreți să aveți cele mai frumoase amintiri. Dacă tot nu acceptă cel mai bine ar fi să puneți toți bani și să faceți petrecerea într-un bar inchiriat sau dacă părinții voștrii nu sunt de acord, cel mai bine ar fi să faceți petrecerea acasă la un coleg sau colegă. Sper că te-am ajutat:*