| anonim_4396 a întrebat:

Stiti ca este obiceiul acela, sa iti pui busuioc sub perna in noaptea dinspre 5 spre 6, ca sa iti visezi ursitul. Pai am facut asa. Am visat un baiat, dar imaginea era ca o poza. Nu se misca si nici nu era clara. Visul a durat numai o secunda, si el nu zambea..Mentionez ca eu nu cunosc vreun baiat care sa semene cu acela. Dar un lucru e ciudat, desi nu era clara imaginea eu am putut sa deduc culoarea parului si faptul ca nu zambea. Pai cum e posibil asa ceva? Gen, stiu asta dar visul nu era clar si nu stiu cum arata fata. S-ar putea ca el sa fie chiar alesul? laughing Oare daca imi mai pun busuioc sub perna si in seara asta il visez din nou?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tu chiar crezi in asa ceva? Sa fim seriosi big grin
S-ar putea sa il cunosti in viitor, de aia nu ti-a fost clara imaginea cu acel baiat

| Ada78 a răspuns:

La-i visat ori din cauza ca ai vrut sa-l visezi in acea noapte ori din cauza ca chiar acea este o zi magica. Daca inainte sa te culci te vei gandi din nou la alesul tau poate il vei visa din nou happy

| tudorlaura a răspuns:

Nu am idee daca il vei visa din nou, dar poate gandul ca ai busuioc sub perna si ca poti visa ursitul ti a facut incostientul sa viseze o figura masculina, daca intr-adevar e asa o sa simti cand o sa il vezi in realitate un sentiment ca il cunosti de undeva, nu se stie niciodata! lumea e plina de mistere happy