| AndreeaBt a întrebat:

stiti ce documente iti trebuie cand te inscrii la liceu? FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Konata a răspuns:

Buna...pai. de exemplu diriga` mea mi-a zis sa merg la cancelaria scolii si sa imi iau un fel de dosar al meu, care il are doar scoala si cu laa trebuie sa te inscrii la liceuhappy
Poate la tine este altfel..nustiu..dar oricum : Succes!

1 răspuns:
| IzabellaVanessa a răspuns:

Cand te vei duce luni la scoala sa iti iei dosarul...vei primi o lista cu tot ce iti treuie..nici eu nu stiu exact ce iti trebuie dar vei afla luni. Multa bafta:*